18 Ekim 2010 Pazartesi

Pallas burçlarda evlerde açıları

Yaratıcı zekayı temsil eder.
Kendi yaratıcılığını tanıtma yolundaki engeller
Beyin ve kalbi eşit koşullarda kullanma zorluğu


KOÇ


Keskin bir aklın vardır sürekli aklına yeni fikirler gelir.Riskli işlere girersin.Amaçlarına ulaşmak için karşına çıkan kişileri ezer geçersin.Fikirlerinle insanalra yardımcı olabilirsin.Düşüncelerini yaymak için insanalra ihtiyaç duyarsın.Ama yalnız başına çalışmayı tercih edersin.


BOĞA


Sanatta karşı yeteneklidir güzeliğe önem verir doğayı koruyan biridir sezgilidir dekorasyon sanat müzik bahçe işleri yemek pişirme konularında yeteneklidir 

İKİZLER


Sanat, siyasi ve felsefi alanda dil kullanımı en baştaki aracıdır. Hipnoz ve konuşma terapisi alanında görülür. Sosyalliği; yazıp tartışmak ve direkt konuşmalardır. Yazarlar ve danışmanlar için mükemmel bir konumdur.


YENGEÇ


Odak yeri ev ve ailedir, onlara duygusal destek olup,korumaktır. Rahat ve iyileştirici ortamı sağlar ev ortamında, mükemmel bir ahçı ve yuva kurucudur.


ASLAN


Strateji uzmanısındır çevrenin geniş olması insanların seni beğenmesi için çekici olman gerektiğini düşünürsün yaratıcı birisindir insanalra kendi yaptığın şleyleri hediye edersin sık sık hediye vermekden hoşlanırsın sıcakkanlı ve sempatiksindir eğlenceli zaman geçirmeye önem verirsin iyiniyetlisindir diplomatiksindir insanalrın seni sevmesi ve beğenmesi için tam olarak kendin olmazsın onlara karşı uyumlu davranırsın kendi isteklerinden çok insanların isteklerini önemsersin eğlence moda kozmetik gibi sektötrlerde başarılı olabilirsin insanalrın yeteneklerini çıkartmalarında başarılısındır 


BAŞAK


İşinde sezgileri ve merhametiyle ilerler, psişik ve algı konuları ona göredir. Rüya yorumlayabilir, tasvir ve meditasyonda rehber olabilir. Sanatsal yönü, tüy gibi hafifletmek, şiirsel veya ilham verendir. Siyasal açıdan bir barış severdir,insan varlığı ve etkileşiminde aydın görüştedir.Sağlık alanlarında görülebilir. Teknik ve pratik öğretimde iyidir. Ustalığı ayrıntıları görme, tecrübe deneyimleyip, özünü korumadır.


TERAZİ


Anahtar kelime dengedir. Hassasiyet, denge ve kaynaşma temeldir. İlişki terapisi,thai chi tarzda sağlık ya da makrobiyotik alanındadır. Adaletin savunucusudur, barış, uyum ve dengeyi simgeler.Yaşam hevesi, amacı ve aklı sayesinde iş ortağı ,iş konusunda amaçlarına ulaşmak için yârdim eder. Davranışları iyileştiren bir inceliğe, sanatsal görüş ve sanatsal yetenek için iyi gözlem yeteneğine, bakış açısına sahiptir. İhtiyaçlarını ve eğilimlerini bastırmak için kendi gücü ve gönüllülüğüyle grubun gelişmesi için güçlü durumdadırSosyal durumlarda resimleri görebilmesi için yetenekleri vardır. Aynı zamanda sosyal problemlerle tutma becerisi arttırır. Terazi ayrıca güzelliğin ve sanatın olduğu yöntemdir. Eğer terazide palas varsa (eğer olumsuz bir durum yoksa) muhtemelen iyi, sanatsal bir zevki vardır, en uygun kıyafetlerin, teçhizatların, aksesuarların ne olduğunu bilecek yetenekleri vardır.


AKREP


Sanatta keskin anlayış hakim. Bilinçaltını geliştirmeye yönelik çalışmalar ona göredir. Karizmatik, yetenekli, ikna kabiliyeti yüksek, strateji ve entrika onu anlatır.


YAY


Resmin genelini görmek onun marifetidir. Din, felsefe ve maneviyat çıkış yoludur. Sanatta evrensel temaları ifade eder, siyasal görüşü ise; gerçek ve zihinsel özgürlüğü savunur.


OĞLAK


Yaratıcı zekası çok gelişmişdir sanatsal alanda özellikle mimari alanda yeteneklere sahipdir heykeltraşlık marangozluk seremik yetenekli olduğun alanlardır az malzeme kullanarak kaliteli şeyler üretebilirsin tanınan ve saygı duyulan biri olabilirsin başarılı olmaya çok önem verirsin planlama organizasyon düzenleme yeteneklerin gelişmişdir masaj ve kemiklerle ilgili iyileştirici bir alanda çalışabilirsin siyasi alanda başarılı olabilirsin özellikle siyasi alanda yürütme alanında çalışabilirsin 
Organizasyon ve planlama konusunda çok yetenekli birisindir.Yaratıcısındır.Karşına engeller çıktığı zaman bujnların nedenlerini hemen görürsün ve kolaylıkla çözersin.Somut olmayan planlarında baaşrılı olamazsın mutlaka planların somut birşeye dayanmalıdır.Mimarlık alanında yeteneklisindir.İş hayatında devletten yardım görebilirsin.İnsanların neye ihtiyacı olduğunu kolaylıkla saptarsın ve istediklerini elde etmek için onlara yol gösterirsin.Liderlik özelliklerin gelişmişdir bir gruba yöneticilik yapabilirsin.İnsanlar seni bir otorite olarak görürler yaşları senden büyük olsa bile senin fikirlerine önem verirler senden tavsiye alırlar.Bir sorun varsa onu çözmekden kaçınmazsın kavga gibi durumlarda kaçmazsın.Başkalarının netleşmemiş belirsiz fikirlerini tavsiyeler vererek netleştirirsin ikna kabiliyetin gelişmişdir.Pratik ve realistsindir bazen bu konuda sert bile davranabilirsin.


KOVA 


Vizyonu görüş ve ideali sağlamaktır. Vücutta elektrik enerjileriyle ilgili alanlara yatkındır. Sanatsal yanı orjinalde ve de geleneklerde yatmaktadır. Muhtemelen devrimci, insan değerleri savunucusu ve de bireyselliğe saygı duyulması alanında başarılıdır. Sıradan insanların bu ideallerinde yeri yoktur.İçgüdülerin gelişmişdir 


BALIK


Merhametlisindir sezgileirne güvenirsin barışsever uyumlu birisindir 


1.evde


Eşitliğe çok önem verirsin sanatla yada sağlıkla ilgili bir mesleğinn olabilir ruh halin değişkendir melankolik bir yapın vardır aşk için intihar eden kişilerde bu konum görüşür partnerine kendini adarsın 
YENGEÇ:Yaratıcı zekaya sahip olabilirsin ve kendini ifade ederken bu zekandan yararlanabilirsin,hedeflerine ulaşmak için zekandan yararlanmayı ve başkalarıyla çalışmayı planlayabilirsin,duygusal konuda algıların gelişmiş olabilir,sevdiklerine duygusal destek olmak isteyebilirsin.


2.evde


Maddi bolluğa erişim ve kullanmada yeteneklidir. Sanatsal becerisi pratikte bilincin değerlerinden haberdar olma üzerinedir.


3.evde


Dili spiritüel iyileştirmeler ve yaratıcılıkta sezgileriyle kullanır. Devrimci bir eğitmen ya da çevresel bir eylemci olabilir.Öğrenmeye açık ve heveslidir.


4.evde


Psişik güçleri onu kök ve aile bağlarına yönlendirir. Bilinçaltı akıllığını sanatsal ifade geliştirir. Ev yapımı ve sahipliğinde yeteneklidir.


5.evde


Yaratıcı ve orjinal fikirlerin vardır iyi bir yazar olabilirsin sanatsal yeteneklerin vardır kendini sanatsal olarak ifade edebilirsin insanlara kendilerini sanatsal olarak ifade etmelerinde yardımcı olabilirsin insanalrın sanatsal yapıtlarını pazarlayan yada yayınlayan biri olabilirsin sanatsal faaliyetleri seversin hobilerin vardır insanalrın hayatlarını güzlleştirebilirsin onların başarılı olmasını tanınmasını sağlayan biri olabilirsin çocuklar senin için önemlidir onlara iyi bir rehber olabilirsin onların sanatsal yeteneklerini keşfetmelerinde yardımcı olursun insanalra yardımcı olmak varolan yeteneklerini ortaya çıkarmak seni mutlu eder 


6.evde


Sanatta detaycıdır, organizasyonda verimli sistemleri yaratır. Sağlıkta akıl vücut gelişiminde çalışır. İşçi haklarında görev alabilir.Günlük iş, sosyal aktiviteleri, resim, desen, örnek seçme yeteneğinin nasıl meydana geldiğini açıklar. İşte yeni yollar, yeni yöntemler bulmak ve yeniden düzenlemek için iyi ve doğru karar verir. Desenlerle uğraşmak için yetenek talep eden işlerle uğraşır.


7.evde


Yaratıcılığı ile insanlar arası ilişkileri geliştirmeye yönelebilir diğer insanlarla uyum içindedir işbirliği yapmayı sever özellikle evliliğinde uyumlu davranır  iyi bir psikolog danışman terapist olabilir samimiyet ve yaratıcılık arasındaki dengeyi kurmaya eğilimlidir ilişkilerde taahhüdlerde bulunmaktansa arkadaşlık düzeyinde ilişkiler yaşar çünkü uzun süreli ciddi ilişkilerin onun kişisel yaratıcılığını kariyerini olumsuz etkileyebileceğini düşünür  iş hayatında bir ortağın olabilir güç sağlamak ünlü olamak kariyerin için aşk hayatını feda edebilir 


8.evde


Psişik konularda ve algılarda açıklık gözlenmekte. Dönüşüm ve güçleri üzerinde çalışmaktadır.Genelde yapılan cinsellik değil, ruhani birleşme önem kazanır. İş ortaklığında iyi bir yerleşimdedir.duygusal hezeyanları çok olan bir kişiliği gösterir. Aşk intiharları , sevgi için kendini kurban etme iç güdüsü
Sezgilerin güçlüdür psişik yeteneklere sahip olabilirsin.Yaratcısındır.İnsanlara finansal konularda iyi tavsiyelerde bulunabilirsin iyi bir yetırım danışmanı olabilirsin.İnsanların iç dünyasını kolayca anlarsın onların bilinçaltına inebilir onlara yardımcı olabilirsin iyi bir psikolog olabilirsin.İş hayatında kısa sürede terfi edersin.İş hayatında kuralların vardır insanalrında bunlara saygı duymasını istersin iş etiği senin için önemlidir.İyi bir idarecisindir ama altlarından çok şey beklersin onlar senin beklentilerini karşılayamayabilirler.İnsanların ne düşündüğünü ne hissetiğini anlarsın sezgilerin gelişmişdir.Çevrendeki insanalr senden tavsiyeler alırlar senin düşüncelerine değer verirler.


9.evde


Eğitimci, siyasal ya da sosyal alanda eylemci olabilir. Yaratıcılığı ideolojide, inanç sisteminde geliştirir. Uluslararası başarıya gelebilir.


10.evde


Kaderi onu şöhrete götürür. Kadın haritasında aile yaşamından ziyade kariyer var ise, kendini onun kariyerini odaklar ve adar, katkıda bulunur.


11.evde


Sosyal organizasyonlarda sosyal görüşlere yönlendirip idealleri doğrultusunda hareket eder. Ortak görüşleri politik tarzda savunabilir.


12.evde


Manevi öğretilerde doğal bir anlayışa sahiptir. Kanal oluşturabilir psişik konularda. Sınırda olanlara hizmet edebilir. 
PALLAS ASC KAVUŞUM


problem çözme konusunda yeteneklisindir ortağında problem çözme konusunda yetenekli biridir 


PALLAS ASC 45


Orjinal fikirlerin vardır ama fikirlerini insanlar kabul etmezler saçma bulabilirler bu yüzden onlarla sorun yaşarsın insanalr seni anlamazlar 


PALLAS ASC  SEKSTIL


problemlerini diğer insanlarında yardımıyla çözersin 


PALLAS ASC SQUARE


çevrendeki insanlar probelmelerini çözmek yerine sana daha çok problem çıkarırlar


PALLAS ASC TRINE


problemlerini diğer insanlarında yardımıyla çözersin 


PALLAS ASC 135


Orjinal fikirlerin vardır ama fikirlerini insanlar kabul etmezler saçma bulabilirler bu yüzden onlarla sorun yaşarsın insanalr seni anlamazlar 


PALLAS ASC OPPOSITE


bir ortağın olduğu zaman problemlerini daha kolay çözersin yeteneklerini daha çok ortaya çıkarabilirsin 


PALLAS MC KAVUŞUM


problem çözmeye dayalı bir mesleğin olabilir ebeveynlerinde problemleri çözme konusunda yetenekli kişilerdir 


PALLAS MC 45


İdealistsindir özellikle iş hayatında yenilikçi davranmak istersin ama insanalrı ikna edemezsin ailenle aranda sorunlar olabilir 


PALLAS MC SQUARE


ebeveynlerin senin yaşamını yönlendirebilirler


PALLAS MC 135


İdealistsindir özellikle iş hayatında yenilikçi davranmak istersin ama insanalrı ikna edemezsin ailenle aranda sorunlar olabilir 


PALLAS JUNO KAVUŞUM


Partnerinle aynı sosyal çevreden olmak istersin zeki bir partner istersin adalete çok önem verirsin partnerinle birlikte yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım eden bir çift olabilirsiniz ilişkilerinde dengelisindir


PALLAS JUNO SEKSTIL


aynı mesleği yaptığın biryle ilişkin olabilir partnerine saygı duyarsın ondan aynı şeyi beklersin evleneceğin kişiyle ortak ilgi alanlarınızın olması mümkündür partnerinle aynı işi yapabilirsin ve birlikteyken uyumlu çalışırsınız


PALLAS JUNO SQUARE


seninle aynı kültürden olmayan bir partnerin olabilir ya da ilgi alanlarınız farklıdır bu yüzden aranızda sorunlar olabilir eğer uyum sağlayabilirseniz iyi bir ilişkin olur


PALLAS JUNO TRINE


aynı mesleği yaptığın biryle ilişkin olabilir partnerine saygı duyarsın ondan aynı şeyi beklersin evleneceğin kişiyle ortak ilgi alanlarınızın olması mümkündür partnerinle aynı işi yapabilirsin ve birlikteyken uyumlu çalışırsınız


PALLAS JUNO OPPOSITE


senin yaratıcılığını destekleyen bir partner istersin hayatında sosyal olmaya önem verirsin partnerinin sana saygı duyması senin için çok önemlidir seninle ortak zevkleri olan biriyle ilişki kurarsın iş hayatınla evliliğin arasında kalabilirsin 


PALLAS VESTA KAVUŞUM


zeki ve yaratıcısın kariyerin senin için çok önemlidir kariyerin için evlenmeyebilirsin yada boşanabilirsin eğer evlenirsen ortak ilgi alanlarınız olan sana saygı duyan biriyle evlenirsin aşk hayatında evliliğinde sıcak değilsindir soğuk birisindir hayattaki ideallerin senin için herşeyden daha önemlidir


PALLAS VESTA SEKSTIL


yaratıcı ve zekisin dinsel alanda bir meslek sahibi olabilirsin cinsellik ilişkilerinde çok önemlidir sana saygı duyan bir partnerle ilişki kurabilirsin 


PALLAS VESTA SQUARE


hayatında bazı karışıklıklar yaşabilirsin iş haytınla ev hayatının arasında kalmak gibi birini seçmek zorunda hissedebilirsin kendini ama hayatında ikisi arasındaki dengeyi oturtman gerekir bu dengesizlikler yüzünden kendini gergin hissedersin


PALLAS VESTA TRINE


yaratıcı ve zekisin dinsel alanda bir meslek sahibi olabilirsin cinsellik ilişkilerinde çok önemlidir sana saygı duyan bir partnerle ilişki kurabilirsin 


PALLAS VESTA 150


partnerinle aranda dinsel bir farklılık yada kültür görüş farklılıkları olabilir bu ilişkide bunlar sorun yaratır ve bu sorunları çözmek için sen çok fazla çaba sarfedersin ama bu ilişki kişisel olarak gelişmen için sana yardımcı olur


PALLAS VESTA OPPOSITE


kariyerin sosyal hayatınla hayatındaki manevi konular arasında ikiye bölünme yaşarsın yaratıcı zekan ve sosyal değerlerin gizemli olan manevi yönünle uyum sağlamaz hayatında bu dengeyi kurman gerekir


PALLAS VESTA QUINTILE/BI-QUINTILE


sosyal ideallerin vardır bu ideallere kendini adarsın içindeki gizli enerjiyi sanat yoluyla ifade edebilirsin çok yartıcısındır orjinal sanat eserleri yaratabilirsin


PALLAS VESTA SEPTILE


6.hissin çok güçlüdür psişik yeteneklerin olabilir medyum olabilirsin sanattada yeteneklisindir dinsel yönün bir çok konuda ağır basar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder