18 Ekim 2010 Pazartesi

Composite Harita 4.Ev

4.evde stelyum
Aynı kültür yapısına sahipsinizdir benzer yapıya sahip ailelere sahipsinizdir birbirinizle en gizli şeylerinizi düşüncelerinizi bile paylaşırsınız evde zaman geçirmeyi seversiniz
BAŞAK
Brilikteyken özellikle ailenizle ilgili endişeleriniz vardır telalı bir çiftsiniz önemsiz şeyler için bile birbirinize söylenirsiniz  mükemmeliyetçisinizdir temiz kalması için mobilyelarınızı naylonlarla örten bir çift olabilirsiniz
AKREP
Ev ve aile hayatınıza bağlısınızdır sadıksınızdır evinizin içinde olanları diğer insanlara söyelemezsiniz

5 yorum:

 1. Paylaştığınız bu bilgiler gayet seviyeli ve hoş bilgiler . Saç ekme olarak sizi takip eder paylaşımlarınızın devamını bekleriz .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba bu yıl içerisinde Astrolojik gelişmeleri yorumladığımız ve 2015 yılı içerisinde yaşanması muhtemel gelişmeler ve  2015 yılı burç yorumları  hakkındaki görüşmelerimizi yayınladığımız moda sitesinde öncelikli olarak Kadın arkadaşlarımızla beraber soru ve cevap şeklinde görüşlerimizi anlatmaya başladığımız Modaloji sitemiz yayına girdi.

   Sil
  2. Size nasıl ulaşabiliriz? Sitenize ulaşamadım, hiçbir yerde iletişim bilgisi göremedim. Bilgilendirirseniz çok sevinirim!

   Sil
 2. Merhaba,

  Size ulasabilecegim bir email adresi var midir?

  Tesekkurler

  YanıtlaSil
 3. Hayatım boyunca, Dr.Agbazara'nın yaptığı gibi çok hızlı çalışan hiçbir şeyi görmedim. Ben New Jersey'den geliyorum ve ismim Dr.Agbazara ile temasa geçtikten sonra Nicole'um. Her madalyonun iki yüzü olduğunu söyleyerek inanmaya başladım. Sevgilim beni terk edince, bana bir daha gelmemek için yemin etti ama Tanrı'ya şükürler olsun ki Dr.Agbazara'nın yardımıyla sevgilim 48 saat içinde bana geri döndü ve ben de diğer insanlarla iletişim kurmak için kalbi kırmak istiyorum. Agbazara aşağıdaki e-posta yoluyla aşağıda detayları aracılığıyla ( agbazara@gmail.com ) veya Whatsapp üzerinden: (+2348104102662) o zaman Dr.Agbazara'nın harikalarını görebilirsiniz.

  YanıtlaSil